Sipariş ve Teslimat Şartları

 

 

Sipariş Ve Teslimat Şartları

 

 

 

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderiliyor?

 

 

Mama Manya, kargo gönderimlerinde Aras Kargo ile çalışmaktadır. Siparişlerinize ait kargolar Aras Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

 

 

 

 

 

Adresimde bana ulaşılamazsa başkasına teslim edilir mi?

 

 

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. Kargo şubesinden mal/ürün teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda bir yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

 

 

 

 

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

 

 

 

 

Siparişinizi sitemizin iletişim bölümünden bize mesaj göndererek ya da dilerseniz 0216 541 98 73 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşarak iptal edebilirsiniz.

 

 

 

 

Siparişimden memnun kalmazsam nasıl iade edebilirim?

 

 

 

 

Satış sözleşmesi doğrultusunda size ulaşan ürünü, kullanılmamış olması şartıyla, 2 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

 

 

 

 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

 

 

 

 

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

 

 

 

 

Hediye göndermek istiyorum. Fatura ve teslimat adresini farklı verebilir miyim?

 

 

 

Mamamanya.com dan verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura ile teslim edilmektedir. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında "Fatura ve teslimat adresi farklı" seçeneğini işaretlemeniz durumunda fatura ve teslimat adresini farklı olarak belirtebilirsiniz.

 

 

Follow @mamamanyaemzirmekoltugu